O firmie

Kilka słów o nas

STB AUTO Stanisław Bytniewski to nowoczesny warsztat z bogatym doświadczeniem. Trzy głównie filary naszej działalności to serwis samochodowy – naprawiamy samochody osobowe wszystkich marek, a także samochody dostawcze do 3,5 tony, sklep motoryzacyjny oraz stacja kontroli pojazdów. Jesteśmy solidną firmą z tradycjami, w naszej pracy kładziemy nacisk na fachowość i rzetelność. Na rynku jesteśmy obecni od 1980 roku. Zajęliśmy 3 miejsce w konkursie „Najmocniejszy Serwis” na Targach Inter Cars S.A. Oferujemy kompleksową obsługę samochodów wszystkich marek.

Do każdej usługi podchodzimy w sposób profesjonalny, dlatego zaufało nam już wielu właścicieli pojazdów. Naszymi klientami są nie tylko osoby z województwa Kujawsko-Pomorskiego, ale także z innych województw. Dysponujemy obszerną wiedzą z zakresu motoryzacji i mechaniki pojazdowej, którą stale poszerzamy. Inwestujemy zarówno w najnowszy sprzęt serwisowy i diagnostyczny, jak i w naszych serwisantów. Używamy sprzętu serwisowego renomowanych firm, przykładowo w diagnostyce używamy m.in. testerów takich marek jak Bosch (KTS 540) i Delphi (DS150E) – nie używamy tanich chińskich „urządzeń”, które z testerami diagnostycznymi nie mają nic wspólnego. Dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania diagnostycznego, jesteśmy w stanie obsłużyć najnowsze modele pojazdów nawet już po 6 miesiącach od momentu ich wprowadzenia na rynek. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach technicznych organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej Bosch oraz Centrum Szkoleń Technicznych Inter Cars. To co wyróżnia nas spośród konkurencji to indywidualne podejście do klienta, uważnie słuchamy potrzeb klienta i staramy się je jak najpełniej zaspokoić.

Do napraw używamy zarówno części oryginalnych, jak i homologowanych zamienników wysokiej jakości. Zajmujemy się nie tylko naprawą i serwisowaniem samochodów, ale również doradzamy w wyborze odpowiedniej usługi serwisowej i stosownych części zamiennych. Z naszej strony klient zawsze może liczyć na fachową poradę i dokładne wyjaśnienie zakresu wykonanej usługi, w przystępny dla niego sposób. Obiekt zakładu i parking monitorowany jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dodatkowo jesteśmy chronieni przez firmę ochroniarską Taurus Ochrona, dlatego pozostawiony u nas samochód jest całkowicie bezpieczny. Klientom oferujemy samochód zastępczy oraz bezpłatny dostęp do Internetu przez Wi-Fi na terenie firmy. Akceptujemy płatności kartami VISA/MasterCard. Zachęcam do skorzystania z naszych usług.

STB AUTO Stanisław Bytniewski to nie tylko profesjonalny serwis samochodowy, to również firma aktywna w obszarze działalności charytatywnej, pomagamy w organizowaniu różnego rodzaju imprez i działamy na rzecz społeczności lokalnej.

Pomagamy na rzecz takich podmiotów i wydarzeń jak:
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  • Dom Pomocy Społecznej w Browinie
  • Ogólnopolski zlot Mercedes-Benz w Toruniu
  • Dni Chełmży – święto miasta, którego celem jest upamiętnienie nadania praw miejskich Chełmży w 1251 roku.
STB AUTO Stanisław Bytniewski to także:
  • Autoryzowany punkt wymiany oleju Castrol
  • Członek Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów
  • Partnerski warsztat Motointegrator